در جستجوی خوشبختی
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...

درباره در جستجوی خوشبختی

فیلم در جستجوی خوشبختی فیلمی در ژانر درام و زندگی نامه در مورد زندگی فردی است به نام کریس گاردنر که با پسر و همسرش زندگی میکند و سعی دارد با فروش اسکنرهای پزشکی مخارج زندگی اش را در بیاورد و متاسفانه کارش خیلی خوب پیش نمیرود و تحت فشارهای مالی زیادی قرار دارد به طوری که توانایی پرداخت اجاره خانه اش را ندارد و از این رو همسرش او را ترک میکند.

طی این دوران او با شرایط سخت نگهداری از بچه اش و نداشتن جای خواب سخت در تلاش است که برای آزمون استخدامی شرکتی آماده شود. فیلم سعی در نشان دادن سختی هایی گاه کوچک و بزرگ که چه آزار دهنده انسان را تسلیم خود میکنند و تلاش های بی وقفه فردی که بار ها و بار ها تلاش هایش با شکست رو به رو شد ولی دست از تلاش برنداشت و در برابر سختی هایی که جلوی مسیر موفقیتش را میگرفت سر خم نکرد و تسلیم نشد را دارد.

طی فیلم بیننده همزاد پنداری زیادی با بازیگر نقش اصلی (ویل اسمیت) را خواهد داشت, چون خیلی از این بد شانسی ها و شکست ها سر پای تک تک ما انسان ها قرار گرفته, و چه بسا بیشتر انسان ها در مقابل شکست هایی کوچکتر از این سرخم کردیم و تسلیم شده اند.

ویل اسمیت در نقش کریس گاردنر به خوبی نقش فردی شکست خورده ولی با انگیزه, پر تلاش و شکست ناپذیر را بازی کرده است. همچنین او فردی است که مسئولیت انتخاب هایش را پذیرفته و دیگران را بابت آنها سرزنش نمیکند, ویژگی که راحت است و خیلی از انسان ها برای برداشتن بار از دوششان از آن استفاده می کنند.

امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید.

فیلمینا

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران در جستجوی خوشبختی

دست اندرکاران در جستجوی خوشبختی

دیدگاه‌های در جستجوی خوشبختی