درباره خیزش هانیبال

خیزش هانیبال (به انگلیسی: Hannibal Rising) فیلمی وحشتناک/هیجان آور به کارگردانی پیتر وبر, محصول سال ۲۰۰۷ آمریکا می‌باشد. این فیلم با داستانی به قلم توماس هریس می‌باشد.

داستان

فیلم ابتدا هانیبال را در سن هشت سالگی در سا ۱۹۴۴ و در زمان جنگ جهانی دوم نشان می‌دهد که هانیبال فرزند ارشد یک خانواده ثروتمند یهودی در لتونی که پدر و مادرش بر اثر حمله متحدین کشته شدند . او و خواهرش ، میشا به یک کلبه‌ای در جنگل پناه می‌برند.مشکل از آنجا شروع می‌شود که نیروهای متحدین نیز به همان کلبه روی می‌آورند.پس از مدتی گرسنگی آنقدر به آنها فشار می‌آورد که سربازان مجبور به خوردن میشا می‌شوند.در لحظه قتل میشا هانیبال با فریاد می‌گوید :
من انتقامت رو می گیرم

بعد هانیبال یه جوری فرار می کنه و به شهر میره از اونجا پیش خانم موراسکی شیکیبو میره و هنر های رزمی رو از اون یاد می گیره. گاهی وقتا هم نقاشی می کرد

هانیبال ماجرای خواهرشو فراموش نکرده و کم کم اون کسایی که خواهرشو خوردن رو پیدا می کنه و به بی رحمانه ترین شکل(مثل غرق کردن,خفه کردن با طناب, کله بریدن و …می کشت.یکی مونده به اخرین نفر هم خانم موراسکی رو می دزده هانیبال می ره که نجاتش بده. بعد تو هر پای یارو یه چاقو می زنه. رو به زنه می گه من دوستت دارم , دختره هم روشو بر می گردونه و می گه:”مگه چیزی هم برات مونده که به خوای منو دوست داشته باشی؟(منظورش احساس بوده).”
بعد میره بیرون هانیبال هم از شدت ناراحتی و خشم یه طرف صورت یارو رو چنان گاز می گیره که پوست و گوشتش کنه می شه و وقتی پلیسا می رسن هانیبال رفته بود.

صحنه ی اخر هم نشون میده هانیبال رفته سراغ اخرین نفر که یه مغازه پوست و موی حیوان با کلی کله ی حیوانات داره و کله ی یارو رو می کنه.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران خیزش هانیبال

دست اندرکاران خیزش هانیبال

دیدگاه‌های خیزش هانیبال